Srpen 2008Krátký rozhovor po vystoupení na Gran Concierto

31. srpna 2008 v 21:53 | Radushka |  Gespräche
Něco zábavného, co se vám stalo během turné?
Bill:
Jedna dívka se dostala do naše pokoje, vylezla k nám až do druhé patra.

Tady v Mexiku vás trochu známe, ale chtěli bychom vědět víc. Proč Tokio Hotel? Vy jste z Německa.
Bill:
Máme rádi velká města, tak jsme mysleli, že by bylo vhodné Tokio.

No Mexico City je velké město. Můžete mít název kapely Mexico City Hotel (všichni se smějí)
Bill:
A protože cestovat po celém světě byl náš sen, zvolili jsme slovo hotel.

Jaké jsou vaše plány po Mexiku?
Bill:
Poletíme do L.A. pokračovat v turné a na VMAs, jsme dvakrát nominováni.

Díky moc, že jste přišli. Za dva dny máte narozeniny. Co budete dělat?
Tom:
Nevíme ještě, ale jistě to bude hříšné.

Potom ten chlap mluví, že dělají na tomto místě koncert 20 let každým rokem a že mít tam TH, je ctí.
Znova děkuju.
Tom:
Muchas gracias.

Něco španělsky?
Gustav
: Como esta chica.
Tom: Hola. Muchas gracias. Te quiero puta (puta je urážlivé slovo)
Georg: No.
Bill: Viva Mexico!Tom říká, že... #1

30. srpna 2008 v 23:06 | Radushka |  Tom Kaulitz (Trümper)
Slovo láska, v mém významu, je slovo, které znamená to samí jako vášeň apod. Myslím, že pravá láska neexistuje. Všechny ty dlouhý vztahy jsou jen závislostí jedné osoby na druhou. Víte, já nikdy necítil pravou lásku...

hot hot hot HOT Tom

30. srpna 2008 v 21:37 | Radushka |  Animace
Image and video hosting by TinyPic

TH přichází do Houstonu

30. srpna 2008 v 21:36 | Radushka |  Gespräche
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací do značné míry díky hermafroditnímu, 18letému zpěvákovi Billu Kaulizovi, jehož image - složená z Joan Jett, Cher a hubené fotky emo modelky - z něho dělá lamače srdcí. Anglický debut kapely, Scream, byl vydán v květnu a kapela vystupovala na TRL.

Kaulitz a členové jeho Hotelu, včetně dvojčete Toma, jsou již v zámoří superstars. Kapela prodala v celé Evropě více než 5 milionu alb. Tokio Hotel jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video příští měsíc v MTV Video Music Awards, což je jisté znamení o blížící se teen nadvládě. Kaulitz mluvil s Chronicle's Joey Guerra o těchto nominacích, Texasu a Jonas Brothers.

Jaké jsou tvoje dojmy z USA zatímco jste na americkém turné?
Bill:
Je to opravdu úžasný výlet. Hráli jsme pouze v New Yorku a L.A., ale cestovat do zemí a poznávat všude fanoušky je skutečně skvělé. Chicago je skvělé a Las Vegas je prostě ohromující.

Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill:
Nikdy předtím jsem tady nebyl, a jsem potěšen vidět další část Států. Pokud vím, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkého grilování.

Existují rozdíly mezi anglickými a evropskými fanoušky?
Bill:
Nemůžete určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu individuálně různí. Ale to,co všichni sdílejí, je nadšení, ta energie, jak si užívají na našich koncertech. Milujeme to.

Jaké věci musíš mít u sebe, když cestujete?
Bill:
Mám u sebe 10 tašek a potřebuju všechno. To není vtip. A taky potřebuju mobil a notebook, abych zůstal v kontaktu s rodinou a přáteli.

Jaký příběh se skrývá za tvým osobitým stylem?
Bill:
Tom a já jsme vypadali do 6 let naprosto stejně, od té doby se to začalo individuálně rozvíjet. Všechno začalo na Halloween party, šel jsem tam za upíra. Líbilo se mi to a tak to z toho vzniklo.

Jak dlouho trvá, než se připravíš?
Bill:
Ne tak dlouho, jak si všichni myslí. Na vše - sprchu, čištění zubů, oblečení, - potřebuju tak 45 minut.

Tokio Hotel jsou dost srovnáváni s Jonas Brothers. Už jste slyšeli jejich nové CD?
Bill:
Ještě ne. Ale slyšeli jsme o nich hodně. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu šílený.

Příští měsíc jste nominování v MTV Video Music Awards v kategorii Best New Artist jako jediní kluci.
Bill:
Všechno, co mohu říct, jsme tak nadšeni, že jsme nominováni. Tohle všechno je něco, o čem jsme nikdy nesnili. Myslím tím, že jsme kapela z Německa a jsme dvakrát nominováni na MTV Video Music Awards. Myslím, že nemáme žádné šance, ale je to prostě úžasné.

Jakou nejvíce překvapující píseň by jsme našli v tvém iPodu?
Bill:
Mmmm - na mém iPodu mám jenom dobrou hudbu.


love,love,LOVE,love

30. srpna 2008 v 21:33 | Radushka |  Tokio hotel foto

Dražba 1000 Hotels Tour-mikiny!

30. srpna 2008 v 21:32 | Radushka |  NEU
Kluci podepsali 16. srpna v St. Paulu na kopii mikiny, kterou nosil Bill na 1000 Hotels Tour.
Ta se teď bude dražit na eBay.
Aukce končí 5. září 2008.
Všechny peníze půjdou na charitní projekt Ein Herz für Kinder, kteří kluci podporují.
Takhle vypadá podepsaná mikina ->
HyperLinkHyperLinkDenver [+06] by Kyrel

30. srpna 2008 v 21:30 | Radushka |  Tokio hotel foto
by Kyrel

Star Club #250

30. srpna 2008 v 21:29 | Radushka |  JOURNALE

Stars Interviews #4

30. srpna 2008 v 21:29 | Radushka |  JOURNALE

Top Music #96

30. srpna 2008 v 21:28 | Radushka |  JOURNALE

TH budou na MTV Latin Awards 2008 (16.10.2008)

30. srpna 2008 v 21:28 | Radushka |  NEU
Mexická zpěvačka Julieta Venegas a německá kapela Tokio Hotel vystoupení na MTV Latin Awards 2008, které je naplánováno na 16.října v Guadalajara, Jalisco (Mexiko), jak dnes oznámili organizátoři.
Publikum MTV na celém světě si Tokio Hotel rychle oblíbilo a jsou jedni z nejúspěšnějších německých kapel této generace, které se podařilo uspět se třemi singly z debutového alba "Schrei" jako číslo jedna, řekl Tillán.
Bill a Tom Kaulitzovi založili kapelu v jejich rodném Magdeburku v r.2001, potom se připojil bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing.
Na předávání budou Belanova, Katy Perry a Paramore - ti jsou už dopředu oznámeni.


Autogramiáda v Mexiku - review by pwrpuffgrl

30. srpna 2008 v 21:27 | Radushka |  JOURNALE
Právě jsem přišla domů z autogramády TH v Mexiku a musím říct, že to bylo cool, ale zároveň zklamání. Byla jsem mezi 2000 lidmi, kteří dostali autogram, takže jsem naštěstí viděla jejich úsměv, byli přátelští.
Dvojčata se většinu času usmívala, Gustav byl….vážný, ale zdvořilý. Georg nesmělý. Nic jsem jim neříkala (poté, co jsem čekala 9 hodin, jsem byla unavená a venku bylo chladno a pršelo) a oni mi taky nic neřekli, haha, ale byli velmi milí, nemůžu si stěžovat.
- Bill měl na sobě červenou, vlasy nahoru, Tom měl na sobě hnědou, Gustav a Georg byli v černé.
- Dvojčata se prostě dokonale usmívají…mají perleťově bílé zuby a když se na vás usmějí ještě ve stejnou dobu, je to prostě úžasné.
- Tom má světlejší barvu očí než Bill (možná proto, že Tom měl na sobě hnědou), nemohla jsem se prostě přestat dívat do jeho hnědých očí. Někde jsem četla, že když se podíváte do Tomových očí, máte pocit, jako byste zažili orgasmus. Nemůžu popřít, že je na tom trochu pravdy, haha.
- Nemůžu se dostat z toho, jak ….je Georg KRÁSNÝ. Má nejhezčí zeleno-modro-šedé oči, perfektně narovnané vlasy a mírný úsměv. Z Toma jsem kompletně unešená, ale Georg je prostě …nádherný. Mimochodem, ten se na mě tak sladce usmál, přísahám, že jsem se uvnitř trochu roztekla, haha.
- Gustav je prostě báječný. Jak kamarád řekl: "Pokud by se nenarodil, Pixar by si ho vytvořil, on je prostě příliš roztomilý". Je dost vážný a plachý, vypadal i nepříjemně, ale nebyl hrubý nebo tak, trochu se i na mě usmál. Má ty největší oči a nejdelší řasy, co jsem na klukovi viděla.
- Bill je prostě ohromující, jé hodně vysoký a sledovat ho je působivé. I když s vámi nemluví, usmívá se takovým způsobem, že máte pocit, že v tu chvíli umřete. Nevím, je to těžké popsat. Je opravdu cool a kolem něho je takové sladké aura, které na vás skutečně silně působí.
Potom si zbývají část fanoušků chodila od obrovského parkoviště pro podpis. Všechno šlo dobře, dost rychle a dynamicky, všichni dostali autogram, kluci mávali, usmívali se a potom se to stalo…
O hodinu poté, co jsem dostala autogram, viděla jsem jejich blonďatého bodyguarda (nevím, kdo to je, ale vůbec nevypadal přátelsky) mluvit s Billem a kroutil hlavou "ne". Jejich bodyguard dal ochrance pokyn, aby přestali lidi pouštět. Bill si stěžoval a řekl tomu bodyguardovi, ať ty lidi nechá. Potom dávali asi ještě půl hodiny autogramy, pak skončili a nedali ano polovinu autogramů, které slíbili.
Jeden sekuriťák řekl, že si kapela bere od podepisování chvíli volno. Ale asi o 10 minut později jejich mexický manažer řekl, že Billovi a Tomovi je špatně (kvůli nadmořské výšce ve městě) a museli odejít. Měla bych zmínit, že do Mexika přijeli dneska.
Byla jsem naštvaná, protože před mým bratrem bylo vpuštěno pouze deset lidí, nahrávací společnost vydělala na nakoupených CD, sice jste tak mohli dostat náramek, který zaručoval vstup na autogramiádu (což ale stejně bylo k ničemu), holkám, co na ně 10 hodin čekaly ve studeném dešti, se nepodařilo získat jejich podpis.
Opravdu nevím, jak moc bylo dvojčatům špatně, protože při podepisování se mi zdáli být naprosto v pohodě, vím, že tohle město může přemáhat, ale proč nemohli zůstat Gustav a Georg? Bylo tady pouze 100 lidí nalevo, možná méně…
Upřímně řečeno, mám z toho všeho smíšené pocity. Cítím se tak šťastná, protože jsem se s nimi setkala a sdílela pohled s Tomem, ale je mi zle, jak tam nechali ty malé holky čekat zbytečně. Vím, že tohle není poprvé, co opustili nebo zrušili akci…