Červenec 2008

Tokio Hotel

29. července 2008 v 9:29 | Radushka |  veci s TH


Tokio Hotel and Tokio Hotel in Italy

Bill´s Fan

29. července 2008 v 9:25 | Radushka |  Fans
free image host free image host free image host free image host free image host

Hlasování! (hlavně MTV WMA)

29. července 2008 v 9:18 | Radushka |  Hlasujte!
MTV World Music Awards

První se musíte zaregistrovat. Ještě sem budu házet dopis od TH vztahující se k těmto cenám. Může se hlasovat jen do středy.
Hlasujte pro Monsoon, protože se tak fans domluvily. (jako! já zrovna radši RSG :D to je jak naschvál :D)
Jetix Awards
Kluci jsou nominovaní v Coolster Live Act. 28. října se koná předávání cen (v Berlíně).
Na té stránce jen dáte Weiter zur Abstimmung a pak jen vyberete kategorii a zahlasujete pro TH.
Tři německé skupiny
Vedou Panik (54%), TH mají jen 37% - CB sou naštěstí poslední :D
TH vs. JB
Hlasujte - TH ale naštěstí vedou o 62% nad Jonas Brothers ;-)
Nejvíc sexy chlap léta
Hlasujte pro Billa - opět vede, ale nic není jistý :D

kolik Maj Tokio Hotel v kalhotách ?

29. července 2008 v 9:17 | Radushka |  Interessante
Tady je adresa na jednu takovou no....asi hru nebo testík...já nevim
Můžete zjistit co asi má Bill, Tom, Georg a Gustav v kalhotách...
Podle mých vypočtů má Tom okolo 17 cm :)

BRAVO - CZ 15/2008

29. července 2008 v 9:15 | Radushka |  JOURNALE

Cosmo Girl 8/2008

29. července 2008 v 9:15 | Radushka |  JOURNALE

FR Like Hit # 62

29. července 2008 v 9:10 | Radushka |  JOURNALE

Vote for Monsoon

29. července 2008 v 9:09 | Radushka |  Hlasujte!

Tady můžete hlasovat pro Monsoon

do příšti středy

►VOTE PLEASE!>>> www.mtv.com
Top Music 95/2008

29. července 2008 v 9:09 | Radushka |  JOURNALE

PRT Bravo #258

29. července 2008 v 9:08 | Radushka |  JOURNALE


Walmart.com - recenze alba "Scream"

29. července 2008 v 9:07 | Radushka |  NEU
Jak těžké je pro německou rockovou kapelu prorazit do USA? Pro většinu není zaručené ani dobytí Evropy a značka to omlouvá tím, že tady nevidí a neslyší nic originálního, průlomového nebo jen něco obyčejného k sepsání smlouvy.
Německá emo čtyřka Tokio Hotel jsou první, kteří to tak učinili po dlouhé době, překážky odstranili obrovským způsobem, nové fanoušky získali také v Anglii.
Hodně z úspěchu je přisuzováno také díky jejich hermafroditnímu charismatickému frontmanovi, Billu Kaulitzovi, který se objevuje na coveru alba s jeho obřími vlasy a vypadá, jako by byl zlobil.
Jejich debutový singl "Ready, Set, Go!" není pouze v hitparádách, objevil se také v epizodě The Hills.
Kapela se ukazuje také se vší vážnosti (přestože to jsou velmi mladí muži), na jejich druhém singlu, baladě Monsoon, kde jsou dobře zpracované akordy na kytaru.
Tokio Hotel opravdu píší písně, které za něco stojí. Někdy je to emo, punk, někdy pop, jindy víc ozvučení glam nebo dokonce Detroit garážový styl. Sem tam udeří electro…
Ale společnou doménou je to, že je hudba dobře napsaná, melodická a originální. Tři atributy, které vás zařadí do hudebního světa. A "Scream" se dostalo do Top 40 Billboard 200 album chart a jejich jména znají také v celé Evropě a Kanadě.
Kaulitzův hlas je fantastický a jeho přízvuku přidává charisma. Konec konců je to jejich první anglické album. Ale taky tady není žádná smrtonosná váha. Kytara, bicí a basa jsou dobře sladěny.
Fanoušci kytarového rocku a chytlavých melodií, kteří nemají zájem o příliš sladké popové songy, budou Tokio Hotel milovat: kapela, která to může odstartovat.
Tokio Hotel jsou určitě kapelou, která bude v budoucnosti k vidění, ale důležitější je, že je to kapela, kterou můžete právě teď slyšet.
By Todd Spencer

Black #4

29. července 2008 v 9:04 | Radushka |  JOURNALE

Info od Hope In Europe

29. července 2008 v 9:04 | Radushka |  Akce Fans
Ahoj!
Po dlouhé době se Vám znovu hlásí Hope In Europe!
Mám tu pro Vás info ohledně našeho dopisu.
Nevím,čím to je,ale touhle dobou nám vůbec nechodí e-maily!To máme všechno utáhnout sami?Holky!No tak,přece nás v tom nenecháte!Posílejte nám vaše výtvory,vzkazy,fotky cokoli co se hodí na dopis!Vše ve formátu A4!Můžete bud poštou a nebo na e-mail.Všemu děkujeme za to,co nám poslali a co na tom makáte;-).Všichni co jste doma vyrobili pár metrů nebo kilometrů:D Tak nám je máte možnost předat na srazech:
- Pořádané Magazine-th /V Praze/
-Pořádané Wiolet /V Ostravě/
-Na VNS3 pořádané FK/V Praze/
-A nebo na druhém "Garden Meetingu" který se připravuje.
Takže máte vlastně dvě možnosti:Bud nám pošlete nějakou tu stránku a my ji vytiskneme a nebo doma z nudy vyrobíte vlastní metry vzkazů nebo čehokoli a pak nám to předáte my to slepíme a budeme se radovat:"Jo máme zase delší dopis díky téhle fanynce Božence,která si stím pohrála":D:D například.
Takže ted je to už jen na vás:)
Dále:
Během tohoto týdne se upřesní nové datum na další garden meeting,který bude DOUFÁME více zaplněn,tentokrát to bude všechno organizované lépe a domluva s fanynkami bude také jiná.Takže se můžete těšit na ještě větší vodvaz než byl minule;-)Moc se těšíme na vaše příspěvky a na ty,co se účastní "garden párty".

Mimochodem holky musím se pochlubit:D mám new blog -> www.tomkaulitz.blog.cz :)
A Adiss také ale ta má -> www.georglisting.blog.cz
Takže máme další oficiální web-> hopeineurope.blog.cz a Toma a Georga ;-)

S pozdravem Vaše Nikey

Francouzké fanynky chtějí Tokio Hotel zpět

26. července 2008 v 21:55 | Radushka |  JOURNALE
Francouzští fanoušci se nevzdávají ani po tom, co kluci oficiálně ve více rozhovorech oznámili, že koncert v "Parc des Princes" je tím posledním koncertem ve Francii v tomto roce. Svoje idoly se opět snaží přilákat zpět!
Skupinka fanynek ve věku od 14 do 18 roků zaplnila 23. 07. 2008 náměstí Catalogne v Paříži, aby sezbírala 9.000 podpisů nutných na zorganizování koncertu. Petici se však zatím podařilo zaplnit jen 2.220 podpisy.
SOURCE: french newspaper "Journal Pyrénéés Orientales"

Bill a Tom u MC Drivu v Lüneburgu

26. července 2008 v 21:54 | Radushka |  Video

Tokio Hotel Koncert v roce 2004

26. července 2008 v 21:49 | Radushka |  Video

Ukázka koncertu Devilish!

26. července 2008 v 21:48 | Radushka |  Video

Američtí fanoušci volí Billa na špici!

26. července 2008 v 21:47 | Radushka |  Fans
Tokio Hotel pokračují v dobývání Ameriky, v Hamburku vzniká třetí album.
Ze Stockholmu do Tel Avivu, z Lisabonu do Moskvy. Všude mají Tokio Hotel hysterické teenie fanoušky. Teď nastává volba na hamburgery - jejich dobývání Ameriky pokračuje. Děti v Americe je zblázněné do hitu Monsoon ("Durch den Monsun") a tak dostali tento klip na "MTV USA" na špici! R'n'B-Megastars jako Nelly a Chris Brown tomu přihlížejí.
Dokonce i kritici z New York Times byli prvním americkým koncertem těchto rockerů ohromeni a usoudili: "Úžasné od začátku do konce." A americký hudebním magazín "Rolling Stone" napsal, že Billova "podivná anglická výslovnost" dělá jejich hudbu ještě víc okouzlující. V srpnu absolvují Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) např. koncerty v Chicagu, San Franciscu a Dallasu. Ale ve své vlasti budou také pracovat. V současné době sedí dvojčata každou volnou minutu s producentem Tokio Hotel - Davidem Jostem (35) v nahrávacím studiu. Jost: "Bill potom vždycky vyhrabuje ze své kapsy zmačkaný papír s řádky textu. Většinou je tam ještě nějaké logo hotelu z posledních cest v zahraničí. Je trochu chaotický a už toho hodně poztrácel, takže si svoje nápady píše do notebooku."

Angelina taky dává autogramy

26. července 2008 v 21:45 | Radushka |  Fans
Černá hříva, tmavě nalíčené oči, ležérní styl: 18letá se stylizuje jako Bill z Tokio Hotel.
Bad Oeynhausen - "Hej Bille, dej nám autogram!" - dívky ve Werre-Park v Bad Oeynhausenu ječí, když najednou Bill z Tokio Hotel pózuje před jejich foťáky. Wow!
Vzhledem k tomu, že Angelina "Lina" Schneiders (18) z Bad Oeynhausenu se stylizuje jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel, je to skutečná hvězda. Její fotky vzbudily na internetu rozruch, na koncertech TH dává stovky autogramů a i dívky se do ní zamilovávají, přestože je i ona sama dívkou.
"Hodně fanoušků si také přeje, abych vystupovala", říká Lina. "Proto jsem si teď vzala hodiny zpěvu. Umím přezpívat všechny songy od TH a mým velkým snem je, abych byla zpěvačkou, stejně tak slavnou jako Bill." Přesto sebevědomí Lině nepřináší jenom přátele. I závist, nenávist a problémy patří do jejího života. Na její bývalé škole ji dokonce šikanovali, protože vypadá jako Bill, řekla Lina. "Byla jsem vždycky outsider, protože jsem nebyla na stejné vlně jako ostatní. Nenechali mě na pokoji, pomlouvali mě za mými zády, říkali, že jsem arogantní, že nosím paruku. Když jsem to vysvětlovala jedné holce, zmlátili mě."
Když na www.Knuddels.de, dáte jako klíčové slovo "Loitsche Channel", objeví se o Lině různé zvěsti pod přezdívkou "xschokoriegelx".
Byl velký rozruch, když se na internetu objevila fotka Liny jako dvojníka Billa s blondýnkou a objímají se. Lina: "Tahle fotka obstarala velký skandál až v Izraeli, protože si všichni mysleli, že je to skutečný Bill se svou stylistkou."
Od října má Lina opravdovou kamarádku: Nathalii (17), kterou potkala na koncertě v Berlíně. "Byla stylizovaná jako Bill a okamžitě se nám to zalíbilo", říká Lina.
Pro kluky nemá žádnou zvláštní slabost - s jednou výjimkou: "Bill je absolutně můj vysněný týpek", přiznává 18letá. "Do něho bych se mohla zamilovat…"


VMA 2008: Monsoon jako "BEST POP VIDEO" (nominace)! + dopis od TH

26. července 2008 v 21:42 | Radushka |  Hlasujte!
MTV Video Music Awards stojí přede dveřmi a tento rok mají Bill, Tom, Gustav & Georg šanci, dostat se tam poprve jako nominovaní. Proto jim dejte svůj hlas - TADY . Konkurence je obrovská! Nejdřív se ale musíte registrovat.
A tady je dopis od TH:
Ahoj všem,
Je to neuvěřitelné a tak vzrušující. Jen před pár měsící jsme poprvé přijeli do Severní Ameriky a teď máme šanci být nominováni na jednu z nejprestiženějších hudebních ocenění v hudebním byznyse: VIDEO MUSIC AWARDS! Jsme tak nadšeni a chceme vám všem poděkovat za vaši podporu, tohle všechno je díky vám! Jestli nás chcete vidět nominované na VMAs v Los Angeles, 7.září, tak zajděte na web MTV a hlasujte pro náš klip Monsoon!
Děkujeme za vaši podporu a brzy se uvidíme!!!
Tom, Gustav, Bill, Georg
(c) tokio-hotel-de.blog.cz