Duben 2008Bravo - Tetování Gustava!

30. dubna 2008 v 13:48 | Radushka |  JOURNALE
Už delší hádání fanoušků Tokio Hotel: nechal se bubeník Gustav tetovat - nebo ne? Teď je to venku! A dokonce dvakrát! Exkluzivně v Bravu ukazuje Gustav své obrovské tetování na zádech a menší motiv na ruce. Podívejme se? Proč právě Gustav, ten který v rozhovorech vždycky zdůrazňoval, že nechce žádné tetování?! "Potají jsem o tom velmi často přemýšlel", přiznává. "Ale čekal jsem na perfektní motiv. Na začátku jsem chtěl dva ptáky na ramenech, jeden vavřínový věnec a mečem, který by držel v zobáku. Ale potom přišla záchrana: Poznal jsem velmi dobrého tatéra a řekl jsem mu o mém problému. Potom mi to naskicoval." 19tiletému se to zalíbilo, že ještě během zkoušek na 1000 Hotels European Tour se v únoru řítil do tetovacího studia a nechal si to udělat! "Bylo to zcela spontánní. Doprovázeli mě dva lidi z našeho týmu. Všem ostatním jsem nic neřekl", šklebí se. Sedm hodin trvalo první tetování: čtyři hodiny linie a tři hodiny odstíny a přesto: "Ještě to není zcela hotové." To tetování hvězdy na ruce bylo rychlejší. "To trvalo jenom dvě a půl hodiny", vypráví Gustav. Bolelo to? "Oh ano, bylo to velmi bolestivé! Motiv na zádech hodně bolel", říká Gustav. "Stále jsme museli dělat přestávky. Kvůli bolesti jsem si většinu času kousal do mého trička". Ale to se vyplatilo. Protože na Gustavových zádech teď můžete vidět dva křídla, meč a věnec.
Co tím chtěl říct?
"Křídla znamená svobodu a meč všechny špatné věci, co se mi staly - nebo možná ještě stanou. A věnec je tam pro všechny dobré věci a pozitivní příhody: štěstí s kapelou a mojí rodinou, například", vypráví Gustav. Ale právě jeho rodina si musela na jeho ozdoby těla zvyknout. "Moji rodiče byli vždycky proti tetování, proto jsem jim to také neřekl, když jsem si nechal udělat hvězdu na zápěstí. Ale teď jim to připadá dokonce docela pěkné".
A co na to říkají ostatní Tokio-Hotel-rockeři?
"Velmi se jim to líbí. Bill tu bolest sám zná. Tetování celou dobu pozoroval, jenom Tom varoval: "Kluku, víš, že to nikdy nezděláš!" To ale bubeníka nešokovalo - naopak: našel v tom zalíbení a chce ještě víc tetování. "Nechám si ještě nějaké udělat, ale co ještě neprozradím".
Momentálně se Gustav připravuje na výlet do USA. Zpěvák Bill se ze své operace hlasivek dobře zotavuje. "Při rehabilitaci hlasivek zpívá už své vlastní songy a je doprovázen Tomovou kytarou", vypráví manažer kapely David Jost. Jak to tak vypadá, bude kapela 1.května na cestě směr USA.

10 Věci co se naučili TH v USA

30. dubna 2008 v 13:47 | Radushka |  Interessante
1. Tomův sen: Ve státě Utah může mít jeden muž víc manželek najednou.
2. Ženy nenosí balony na hrudi - to jsou umělý prsa!
3. Číšníci, kteří chtějí "tipp" nepotřebují poradit - potřebují trinkelt.
4. "Yellow Cab" není žlutá hip-hopová čepice, ale New York-ský taxík!
5. Mnoho Američanů považuje Billa za mladšího bratra Amy Winehouse.
6. Kdo se vznáší v oblacích, rychle zase spadne.
7. Nemusí se bát, když fanoušci přinesou "gifts": Jsou to jen dárečky (DE: Gift=jed)
8. Ne každá blondína, která mluví blbosti, je Paris Hilton.
9. V každým číšníkovi v LA se možná skrývá budoucí výherce Oscara.
10. Když jim chce podat ruku nějaká vopice, je potřeba být vždy skromný : Mohl by to být Americký prezident!

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
by Petush (panik-musik.blog.cz)


Dopis od Billa!

29. dubna 2008 v 22:10 | Radushka |  Billíka nemoc
přeložila Radushka pro www.bestegruppe.blog.cz - kopírovat poze se zdrojem!
Milí lidi:
Za prvé: Všem chci moc poděkovat za všechny fanouškovské přání, komentáře a dárky k ''Uzdravení'', které jste mi poslali! bylo to neuvěřitelné a ja ted mohu uz v klidu otevřít lekarnu (Tohle jsem nějak něpřeložila ) :)
Vaše podpora mi opravdu moc pomohla během poslednich pár týdnů! Děkuju Vám. Vy jste opradový skaly! - rock!
Tom je stále se mnou a tady pro mě 24/7 (24hodin 7 dni v tydnu). Georg
a Gustav jsou ted sami a chodí mě navštěvovat!
Kdykoliv! jsou skvělý… Stastně přežívám už nejhorší část!
Nárust šel dobře a ''Deset dní zákaz mluvení''
je u konce! Spadl z nas všech stres. naštěstí jsem podržel ''Deset dni se nesmát''
ted muj zpěv chodil na rehabilitace - ale nechci komplikace!
Ja jsem jen opravdu štastný, že operace šla tak…. Dobře a ze doktoři rekli že vsechno bylo
v čase a bez komplikací!
Jsem rád, že jsem schopný vrátit se na jeviště a brzy hrát na všech aktuálních letni festivalech!
ještě jednou moc děkuju za všechno!
Bill
Radushka: je to můj první přložený text z angličtiny do češtiny - učím se jen německy, angličtinu ne! Tak se omlouvám za případně chyby! Díky moc!


Romania Bravo 9/08

29. dubna 2008 v 21:28 | Radushka |  JOURNALE


Sexy Bill

29. dubna 2008 v 21:27 | Radushka |  Wallpaper

Billova první slova pohrtanové operaci!

29. dubna 2008 v 21:24 | Radushka |  Billíka nemoc
Berlín - Tohle jsou Billova první slova po hrtanové operaci před 4 týdny!
Rocková star Bill Kaulitz (18) z Tokio Hotel má zpět svoje hlasivky a jeho fanynky si můžou konečne oddychnout. Bill osobně a exkluzívně děkuje BILD.de a všem fanynkám za jejich podporu během jeho choroby. Dnes v 13:00 se můžeš podívat na video s Billem na www.bild.de . Zdá sa, že Bill vypadá byť zdravý a takisot aj fit. Jeho hlas znie byť plný sily, a radosti tak, ako před operací. Říká:: Ahoj,to jsem já, Bill. Chci vám poděkovat, za všechnu podporu před operací, kterou jste mi poskytovali, když sa mi stalo TO s mým hlasem". Pokračuje: " Především mě teší, že jsme mohli nahradit koncert v Dortmundu". Koncert se bude konat 13.06.2008. Zítra budou Tokio Hotel na cestě do Ameriky. Budou představovat svoje CD "Scream" jejih fanynkám v Americe,kteté tam bude od druhého týdnu v květnu v prodeji v obchodech. kromě koncertu v Los Amgeles museli kvůli Billovu hlasu odvolat 11 vyprodaných koncertů. Ale i tak jsou stále Tokio Hotel v Americe populární. Z úcty pro jejich obíbenou kapelu se učí stále více amerických fans německý jazyk, aby textům jejich písniček rozuměli.
Takto jsou z toho potěšené i americká média. Recenziae CD v důležitých novinách a časopisech jako je "New York Times" a "Rolling Stones" jsou euforické. Začátek světové kariéry!
Prleožila Radushka pro http://bestegruppe.blog.cz/ z www.bild.de . Kopírovat jen se zdrojem!

Bill Engel

29. dubna 2008 v 21:12 | Radushka |  Photomontage


Super Pop 330/2008 - překlad

29. dubna 2008 v 21:07 | Radushka |  JOURNALE


Tokio Hotel - vrátí se dříve, než jindy!
Začíná odpočítávání doby, za kterou se TH vrátí na pódium... jsou plní energie a nemůžou se dočkat, až budou zase vystupovat! První koncert bude ve velmi speciálním městě - Lisbonu!
Momentálně už mají Tom, Bill, Gustav a Georg připravená zavadla do USA! a také už se nemůžou dočkat první show. Věř, že ještě nikdy netoužili tolik po tom, že se vrátí zpátky na pódium!
Baterie dobyté
Tokio Hotel jsou velmi nedočkaví opětovného vystupování jako my. A mají teď plno energie, protože po celou tu dobu Billova zotavování po operaci odpočívali. A také se jim stýskalo po fanoušcích a koncertech! Jejich první show bude 3. května na americkém hudebním festivalu Bamboozle! Budou vystupovat tam, kde ve stejnou dobu i Snoop Dogg, nebo Paramore! O tři dny později se uskuteční vydání jejich alba Scream na amerických pultech obchodů... A každý předpokládá velký úspěch. V Kanadě se dostalo do prodeje a hned otevřelo své pobývání v hitparádách 6. příčkou, což je největší úspěch německé kapely v Kanadě vůbec! Jsou skvělí!
Další 2 songy!
CD, které Tokio Hotel vydají v USA se jmenuje Scream a jako v Portugalsku bude obsahovat bonusové dva songy - Live every second a 1000 oceans. V den, kdy bude CD vydáno, TH budou v programu TRL na MTV! A 9. května jsou pozvaní do show "Lete Night Show With Conan O'Brien". Dávejte pozor také na YouTube, protože videa se tam určitě oběví velmi rychle! Mezitím jsou nominovaní na VIVA ve 3 kateroriích na Comet Awards 2008! Do 23. května pro ně můžete hlasovat v kategorii nejlepší skupina, video a live act. A buďte ve střehu... Protože pak začíná velké evropské turné a konečně budou i tady v Portugalsku!
Přijdou překvápka
Tokio Hotel připravují překvapení na koncertech evrop. turné, které začíná 1. června v Lisbonu! " Nemůžeme se už dočkat, až uvidíme opět své fanoušky! Byli úžasní, když jsme zrušili koncerty. Ukázali nám hodně podpory a laskavosti, takže jim děkujeme a zpátky se vrátíme velmi brzy!" řekl Tom. Už se nemůžeme dočkat...
Billův dopis
Bill je velmi vděčný za podporu, kterou mu fanoušci z celého světa ukazují v posledních týdnech... Důkaz je dopis, který napsal on sám! A my jsme jej přeložili jen pro vás. Tom v interview řekl, že Bill napsal hodně věcí do notebooku, protože s ostatními nemohl moc komunikovat ale také proto, že má hodně nápadů na nové songy! "Nic ho nezastaví." přiznává Tom s úsměvem.

Dziewczyna 5/08 PL

29. dubna 2008 v 21:06 | Radushka |  JOURNALE


Leute heute 29.04.2008

29. dubna 2008 v 21:05 | Radushka |  Video29.4.2008 RTL Punkt 12

29. dubna 2008 v 21:00 | Radushka |  Video

Promo video na US-koncerty

29. dubna 2008 v 20:58 | Radushka |  Video