Únor 2008

velkej mix TH

19. února 2008 v 15:10 | Radushka |  Ganz Gruppe

TH 2005

19. února 2008 v 15:05 | Radushka |  Tokio Hotel-Devilish


wallík Billa

19. února 2008 v 14:29 | Radushka |  Interessante

zaramovany milacci

19. února 2008 v 14:26 | Radushka |  Tokio hotel foto
tokio483hotel.blog.cz
tokio483hotel.blog.cz
tokio483hotel.blog.cz

Top 6 > CKOI Radio

19. února 2008 v 14:25 | Radushka |  Interessante

aaaaaaaaaavíky

19. února 2008 v 14:25 | Radushka |  avatarky
1. xD
tokio483hotel.blog.cz

2. tokio483hotel.blog.cz
3. tokio483hotel.blog.cz
4. tokio483hotel.blog.cz
5. tokio483hotel.blog.cz
6. tokio483hotel.blog.cz
7. tokio483hotel.blog.cz
8. tokio483hotel.blog.cz
9. tokio483hotel.blog.cz
10. tokio483hotel.blog.cz
11. tokio483hotel.blog.cz
12. tokio483hotel.blog.cz

animky th :)

19. února 2008 v 14:24 | Radushka |  Animace
1. xD
tokio483hotel.blog.cz

2. tokio483hotel.blog.cz
3. tokio483hotel.blog.cz
4. tokio483hotel.blog.cz
5. tokio483hotel.blog.cz
6. tokio483hotel.blog.cz
7. tokio483hotel.blog.cz
8. tokio483hotel.blog.cz
9. tokio483hotel.blog.cz
10. tokio483hotel.blog.cz
11. tokio483hotel.blog.cz
12. tokio483hotel.blog.cz
kluciztokiohotel.blog.cz

Pink Is The New Blog

19. února 2008 v 14:24 | Radushka |  Konzerten und TH in TV, Festival
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________________
Okay všichni... slyšeli jste už o nové německé pop kapele jménem Tokio Hotel? No, jestli ne, tak dávejte pozor. Tihle kluci v kapele již lámou srdce přes celé Německo a část Evropy...kdekoli vlastně hrají...a nyní se rozhlíží už i po Americe. Tady je pár obrázků Tokio Hotel hrajících svojí první LA show v Roxy na Sunset Boulevard tento víkend:
Již jsem měl možnost vidět kapelu živě, ale to je o štěstí...Tokio Hotel jsou v New Yorku, kde hrají první 2 show v Irving Plaza. Zatímco David a já nebudeme zpátky v NYC do pondělí, tak jsem si zajistil pár lístků na úterý. Musím uznat, že zatím jsem se moc s jejich muzikou nesloučil...ale rozhodně si zjistím všechno, co se u nich dělo za ten poslední rok. Opravdu se těším, jestli Tokio Hotel jsou ten extra typ!

TH a co na sebe praskly :) (dvd)

19. února 2008 v 14:23 | Radushka |  Interessante
Kluci o Tomovi
Georg: Tom je velmi pozitivní.
Bill: Tom je já. Je prostě stejný. To je důvod, proč si můžeme lézt na nervy. A pozdě vstává.
Georg: Pořád se hádá.
Bill: Je stejně tvrdohlavý, cílevědomý, malicherný a stresující se jako já
Kluci o Billovi
Tom: Bill, můj malý bráška.
Gustav: Dlouho spí a pořád se hádá.
Georg: Samotářský.
Tom: Egoista.
Georg: Radující se!
Bill reaguje: Byl jsem egoistický jen co se týče nošení nástrojů, vždy jsem nosil jen svůj mikrofon a říkal, že já jiný nástroj nepotřebuju, tak co. Teď už to nedělám. Myslím, že jsem velmi milý, hodný a rád pomáhám.
Kluci o Georgovi
Bill: Georg je totální lenoch.
Tom: Je nepořádný a všude chodí pozdě.
Bill: Je to parťák. Můžeš se mu vypovídat s jakýmkoliv problémem.
Kluci o Gustavovi
Bill: Gustav je hodně uzavřený do sebe. Gustav není jako my. Každý se od sebe lišíme, ale Gustav nejvíc.
Tom: Gustav... fakt děvka.
Georg: Opravdu děvka.
Tom: Super děvka... Jinak je citlivý...
Georg: Je velmi cílevědomý. Když něco chce udělat, udělá to.

Tomík řekl, že...

19. února 2008 v 14:22 | Radushka |  Tom Kaulitz (Trümper)
"Takže, vůbec mi nevadí, když mi lidi poškrábou záda nebo když mě během koncertu rvou za oblečení. Ale vážně, slyšeli jsme některé opravdu znepokojivé příběhy o fanoušcích, kteří se během koncertu nebo před hotely prali. Občas, když stojím na pódiu, dokonce si všimnu lidí, kteří se tak chovají. Někdy mám chuť prostě položit kytaru a říct jim, že prosim, ať poslouchají a uklidní se, ale to by totálně zkazilo atmosféru. Fanoušci se musí opravdu naučit, jak se udržet pod kontrolou. Jsme jenom úplně normální kluci, a kdyby mě fanoušci znali, pak by pravděpodobně vůbec neměli potřebu mě tak bezpodmínečně vidět!"
Přeložila Mischka pro www.monsoon.blog.cz


drby drby drby

19. února 2008 v 14:20 | Radushka |  Interessante
"…a teď nějaké žhavé drby přímo z Cannes. (bylo to v době nrj awards) Dvojčata prý, po tu dobu, co tam zůstávali, spali v jednom apartmánu, pokud důvěřujete indiskrétnostem personálu hotelu.
Pověsti od nich jsou nejlepší. Jednou v Paříži, hotelový vrátný tvrdil, že si dvojčata zarezervovali pokoj na jedno odpoledne, protože si potřebovali popovídat."
--------------------------
Co je na tom pravdy nevim........já měla za to že na tom videu z tý Francie měli pokoj zvlášť

Buzznet.com: Co vidí tokio Hotel na dívkách?

19. února 2008 v 14:20 | Radushka |  Gespräche
Přeložila .B.A. pro http://tokiohotel30.blog.cz! Kopírovat prosím se zdrojem!

Tom: Hey, jsem Tom.Hraji na kytaru.
Georg: Jsem Georga hraju na baskytaru
Gustav: Já jsem Gustav a a hraji na bubny
Bill: hey, jsem Bill, jsem zpěvák a dohromady tvoříme
Všichni: Tokio Hotel
Bill: a jsme tu pro buzznet.com

  • Buzznet.com: Buznet dívky by chtěli vědět jak miluje... Jaké kvality vidíte na dívkách?

Bill:
Nejsem ten,který stojí. Nejsem kluk, který jde ven a otáčí se kolem. I když propadám v lásce , je to opravdu silná věc a myslet na budoucnost na budoucí vztah. Nebyl jsem ve vztahu s někým už 2 a půl roku.Nejdůležitější věc pro mě je, že ude respektovat a podporovat věci, co dělám se skupinou. nemusí rozumět muzice a skupina je pro mě na prvním místě a co je pro mě důležité. Vím, je to těžké, po tom všem, jsme všechen čas na cestách a muzika je přednější. také musí být spontání.
Tom: Ona chce jistý spontání sex.
Georg:
Má být pravdivá.
Bill:
Ano, jsem velmi žárlivý člověk
Tom:
Jsem také žárlivý a v noci by jsme měli být pouze pro ni.
  • Buzznet. com: Je nějaká zvláštní celebrita, které by jste rádi se sebou vyhověli?
Gustav: Jessica Alba
Tom: Jessica Alba
Bill: Jessica Alba!

zajezd do Ljubljany

19. února 2008 v 14:19 | Radushka |  Konzerten und TH in TV, Festival
Tentokrát pořádá zájezd Slovensko a teda je odjezd z Bratislavy ne z Prahy nebo tak...I přesto vám to sem dávám na žádost a hlasujte v anketě, která je na stránce, zda byste mohli nebo ne...

Bill- manie v LA

19. února 2008 v 14:19 | Radushka |  Fans
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
Moje poznámka: Doporučuji přečíst!!!
__________________________________________________________
Hollywood bylo vždycky centrum všech show, jakožto reklamou neuvěřitelných světových kariér. Trendy planety se rodí tady.
By Simone Vollmer
Tady existuje list hrdinů z kin, ale i tací jako je Britney Spears tu jsou možní, jako bizarní show na TV nebo internetu. Uprostřed téhle VIP metropole ve slunečné Kalifornii se děje něco neuvěřitelného, který by mohlo být označeno jako německý aprílový vtip - "Tokio Hotel" hrají v legendárním Roxy klubu na Sunser Boulevard v Hollywoodu. Budu upřímná: Zprávy nadcházejícího koncertu vyvolali rozpaky s pěknými kluky z Magdeburgu: Už jsem tady zažila jak takové kariéry rychle skončili jako bublina praskne.
Ale co na mě čekalo bylo setkání s fenoménem. Lístky do malého klubu, kam se vejde 500 návštěvníků, bylo vyprodáno během jednoho dne. První fanoušci tu čekali už od pátku od šesti ráno před vchodem. Robbie Williams by umřel žárlivostí, on je ten druh hvězd v LA, která říká na ostatní "No, pěkný..."
Tokio Hotel jsou již velkými hvězdami v Evropě, nyní se zdá, že je čas na Ameriku - celou Ameriku. Tanya (18) zná kapelu z youtube a buzznet, přiletěla jsem z Texasu. Rick Tyner přijel se svojí dvanáctiletou dcerou Hayley z Missouri. "Můžu se ztotožnit s jejich muzikou," říká malá dívka se vzhledem Tokio Hotel fanouška. Jako ostatní holky uznává Bill jako pravého "muže". Becca Singleton (14) a Stephanie Cotter, jsou taky Billovi a Tomovi fanynky, mají transparent a stojí na parkovišti u Roxy, se stovkami dalších fans. Jsou nadšení víc jak kdy jindy. "Milujeme Billa a učíme se němčinu," říkají "Posloucháme jenom Tokio Hotel, nic jiného." Díky Billovi, Tomovi a ostatním je němčina opravdu "Cool" i tady u Roxy. "Durch den Monsun, hinter die Welt, ans Ende der Zeit..." zpívají fanoušci a naprosto se shoduje s jejich rodným jazykem. Všimnul jsem si, že hlavně mladé dívky se věnovaly dost svému vzhledu. Judah Lane a Kaylee Williamson z kapely "Death Camp Cabaret" z Ohia jsou v punkových uniformách. Už byli i na koncertě v Torontu. "Od Michaela Jacksona jsem nezažila nikoho tak skvělého," říká Judah.
Uvěznění mezi fanoušky
Je již po osmé hodině večerní, fanoušci jsou již unavení. Německá ochranka kapely prošla kolem mě. "Nemůžu zastavit lidi od kupování lístků za 2000 USD, bohužel," můžu slyšet a jsem šokovaný, že někdo chce utratit za lístek, který stojí normálně 15 dollarů tolik! Černý trh se tu má asi dost dobře, vydělají si a to chtějí. Začalo to v půl deváté. Šla jsem dovnitř s otci a matkami a objevila se přímo u podia. V méně než 15 minutách jsem byla obklíčena hysterickými fanynkami Tokio Hotel, některé chtěli, abych je naučila trochu němčinu, tady a teď. Neuvěřitelný! Každý jejich pohyb, každý křik je tak intenzivní a pořád ječí "Wir lieben Tokio Hotel. Wir lieben Tokio Hotel."
Konečně to začalo. V půl desáté se objevili Bill, Tom, Gustav a Georg s "Ready,Set,Go!". Naprostý hurikán, kteří fanoušci udělali se mnou třásl a obří bodyguardi měli co dělat, aby všechny udrželi vzadu. Zatímco Tokio Hotel rockovali na podiu, tak já jsem byla naprosto utiskována fanynkami, že jsem nemohla už cítit ani kousek svého těla. Na pár sekund jsem zpanikařila. Prošla jsem do VIP místa a trochu nabrala vzduch.
Návštěvníci vysokého stupně
Počkejte chvíli, není to támhle Jay-Z? Opravdu, mega rapová hvězda je opravdu na koncertě Tokio Hotel. O pár metrů vedle je Nicole Scherzinger od Pussycat Dolls, která sedí a sleduje taky tuhle show. Wow! "Hello LA" křičí Bill na poidu. "Díky vám se cítíme jako bychom tu byli pořád. Je skvělý, že jste všichni přišli." Fanynky křičí. Potom zpívají pomalou baladu "Rescue Me", kde Tom hraje na akustickou kytaru a zasněný Bill sedí na podiu. Fanoušci sledují každý jejich krok a zpívají s nimi po celou tu dobu. Vše, co můžu vidět jsou zvednuté ruce a telefony, foťáky a transparenty. Po osmi písních a dvou přídavcích říkají Magdeburčani ahoj, krátce po čtvrt na jedenáct se loučí s publikem, které ještě dál asi půl hodiny zůstává v klubu, než je ochranka požádá, aby odešli.
"Šílený zážitek"
Po párty v "On the Rox" nad Roxy jsem se setkala s kluky z Tokio Hotel. "Bylo to skvělý," říká Bill. "Byli jsme víc nadšeni, než normálně. Poprvé v Hollywoodu, to je vskutku šílený zážitek!" Očekávali tolik lidí? "Byli jsme naprosto překvapeni," pogratulovala jsem k Echu, které vyhráli večer za video "Spring nicht" v Berlíně (děkovali přes live-stream z LA).
18. a 19.února budou hrát Tokio Hotel v New Yorku, v dubnu se plánuje větší turné po Americe. Už mají smlouvu s agenturou William Morris. Jdu domů krátce před půlnocí a zpívám si "Durch den Monsun, hinter die Welt..." Už jsem taky chytla Tokio Hotel horečku. Vstávat, jsem v Hollywoodu, všechno je tu možné.

ustav animky z avatarek :)

19. února 2008 v 14:18 | Radushka |  Animace
1. 2. 3. 4.


5. 6. 7. 8.